Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Skeptics in the Pub: The woos and woes of Wikipedia – An opportunity for skeptical activism or a conspiratory club? – Annika Harrison

11. 11. 2021 @ 20:00 - 22:00

Nastražte uši a připojení!

Wikipedie je známá jako mezinárodní encyklopedie. Je to ale také celosvětová síť s tajnými členy, která se snaží ovlivnit lidstvo? Nebo je to webové fórum, kde může člověk zveřejnit svůj názor? Jak Wikipedie funguje? A jak můžete něco změnit?
Dokonce i mezi skeptiky se na Wikipedii stále pohlíží s nadhledem. Je spolehlivá? Existují mechanismy a procesy, které by Wikipedii učinily validnější a chráněnější?
Na všechny tyto a další otázky odpoví prezentace The Skeptics in the Pub Online.
Annika Harrison je členkou německé organizace skeptiků GWUP. Je také hrdou členkou European Skeptics Podcast (ESP) a píše rozhovory a reportáže pro online sekci Skeptical Inquirer. V roce 2017 se připojila ke Guerrilla Skepticism on Wikipedia a nejraději nahrává zvukové úvody, které dále obohacují stránky týkající se skepticismu.
Profesně působí jako učitelka angličtiny a dějepisu na všeobecné škole poblíž Kolína nad Rýnem v Německu. V soukromí je vdaná a je matkou jednoho dítěte.

https://sitp.online/show/the-woos-and-woes-of-wikipedia-an-opportunity-for-skeptical-activism-or-a-conspiratory-club-annika-harrison

 

Zakládající člen podcastu, člen Guerrilla Skepticism on Wikipedia, otec jednoho nového člověka, televizní postprodukce povoláním. A k tomu ho platí i BigPharma a Soros.

Podrobnosti

Datum:
11. 11. 2021
Čas:
20:00 - 22:00
Štítky Akce:
, , , , , , ,
Webová stránka:
https://twitch.tv/sitp

Pořadatel

Skeptics in the Pub
E-mail:
contact@sitp.online
View Pořadatel Website

© 2022

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑