Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Skeptics in the Pub (online) – Operation Onion Ring

18. 11. 2021 @ 0:00 - 2:00

Přednášející:  Úžasná a jedinečná Susan Gerbic

Thomas John Flanagan, známý spíše jako Manhattanské médium nebo Jasnovidec z bezpečnostního pásu, byl zapojen do akce známé jako „Operace Pizza Roll“, která vyústila v článek v New York Times.

Během lockdownu se Flanagan stejně jako ostatní média věnoval výkladům na Zoomu. Susan Gerbic se většiny těchto akcí účastnila a zaznamenávala je, a která se později stala „Operací Lemon Meringue“.

Při posledním pátrání Susan zjistila, že Flanagan začal pořádat čtení pro děti ve věku od pěti do dvanácti let. Susan se s vámi podělí o toto poslední píchnutí nazvané „Operation Onion Ring“.

 

Susan Gerbicová, wikipedistka, je spoluzakladatelkou Monterey County Skeptics a samozvanou skeptickou narkomankou. Susan je také zakladatelkou projektu Guerrilla Skepticism on Wikipedia (GSoW). Je členkou Committee for Skeptical Inquiry a píše pro něj sloupek Guerilla Skepticism.

Program:
6:30 – 7:00: Setkání a přivítání; kouzelnický trik
7:00 – 8:00: Přednáška
8:00 – do: Obecná diskuse

Přiveďte kamaráda a pomozte nám oslavit kritické myšlení v rámci mezinárodně oblíbeného formátu Skeptics in the Pub! Přijďte s otevřenou, ale kritickou myslí, vědomím vlastních předsudků a úctou k bližním.

Zakládající člen podcastu, člen Guerrilla Skepticism on Wikipedia, otec jednoho nového člověka, televizní postprodukce povoláním. A k tomu ho platí i BigPharma a Soros.

Podrobnosti

Datum:
18. 11. 2021
Čas:
0:00 - 2:00
Štítky Akce:
, , , , , , ,

© 2022

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑